Biura

Biuro PR

Biuro zrzesza zainteresowanych promocją i reklamą. Na regularnych spotkaniach członkowie biura uczą się, jak promować naszą organizację w social mediach, jak sprawnie poruszać się po poszczególnych portalach społecznościowych oraz jak tworzyć spójny wizerunek NZS UG. Ponadto, razem pracujemy nad coraz nowszymi metodami poszerzenia wiedzy o NZS-ie na zewnątrz, zajmujemy się tworzeniem grafik i pisaniem treści reklamowych.

Biuro ds. Audiowizualnych

Do biura należą Członkowie i Sympatycy zainteresowani szeroko pojętymi sztukami audiowizualnymi, do których zaliczamy przede wszystkim film oraz fotografię. To właśnie tutaj spełniają się fani fotografii reportażowej, którzy realizują się podczas uwieczniania organizowanych przez nas wydarzeń, a także ci, którzy mają głowę pełną pomysłów na wizualną promocję NZS UG.

Biuro ds. Rozwoju

Biuro poświęcone jest rozwojowi osobistemu i przeróżnym szkoleniom, przygotowującym do przyszłego życia zawodowego. Celem biura jest zwiększenie twardych i miękkich kompetencji osób ze środowiska NZS. Zostanie to zrealizowane poprzez organizowanie wewnętrznych zajęć, a także dzięki wspólnym wyjściom na wydarzenia tworzone przez podmioty zewnętrzne.

Biuro ds. Partnerów i Finansów

Biuro finansów i partnerów ma być dla każdego odważnego śmiałka, który dobrze czuje się w rozmowach telefonicznych i pisaniu maili oficjalnych. Biuro zrzesza pomysłowych ludzi, dla których wyszukiwanie ciekawych ofert i łapanie okazji jest chlebem powszednim. Wszyscy żądni tajemnej wiedzy na temat załatwiania formalności i podpisywania umów niech zgłoszą się do nas czym prędzej. Działalność w tym biurze pozwoli rozwinąć umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i komunikacyjne w świecie biznesu.

Biuro HR

Biuro ds. HR zbiera osoby które uwielbiają ludzi, jak i wszelki kontakt z nimi. W naszej organizacji biuro pełni ważną rolę, gdyż zajmuje się rekrutacją do organizacji, opieką nad nowymi sympatykami, a także tym, aby dobrze się bawić organizując wszelkiego rodzaju integacje. Biuro jest także organizatorem spotkań Sympatyków i Członków.