Biura

Biuro ds. Rozwoju

Biuro ds. Rozwoju działa wewnątrz organizacji. Jego zadaniem jest rozwój osobisty członków NZS UG. Swój cel realizuje poprzez organizowanie szkoleń przygotowujących do przyszłego życia zawodowego. Wykłady i warsztaty prowadzone są przez doświadczonych członków NZS, Alumnów i podmioty zewnętrzne.

Dyrektor Biura ds. Rozwoju

Kacper Buba

Student Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Człowiek orkiestra - śpiewa, gra i recytuje. Jest zwierzęciem stadnym, lubi poznawać nowych ludzi i wnosić coś pozytywnego do życia każdego z nich. Wielbiciel literatury wszelakiej, choć ostatnimi czasy ważną pozycję w jego życiu wywalczyły również seriale. Ponadto w wolnym czasie uwielbia chadzać na karaoke i uprawiać sporty siłowe.

Biuro ds. Partnerów

Biuro ds. Partnerów dba o pozyskiwanie funduszy i nawiązywanie współpracy, aby umożliwić sprawne funkcjonowanie naszej organizacji i realizację wszystkich projektów na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy tutaj wszystkich tych, którzy chcą wyrobić w sobie umiejętności negocjacyjne i inne umiejętności miękkie związane z kontaktami interpersonalnymi. Jeżeli dotychczas baliście się rozmawiać z nieznajomymi, to po kilku miesiącach tutaj, będziecie sami zaczepiać przechodniów na ulicy!

Członek Zarządu ds. Partnerów

Zuzanna Jakubik

Samozwańcza mistrzyni domowego burrito w Trójmieście. Mimo setek godzin przemyśleń nadal nie zdecydowała, czy woli jeść, czy gotować. Pewna jest za to tego, że jak najszybciej chce skończyć prawo, tylko po to, żeby móc zacząć medycynę. A potem już tylko mieć masę dzieci i żyć w drewnianym domku w Górach.

Biuro ds. PR

Biuro ds. PR opiekuje się social mediami naszej organizacji.  Członkowie biura wspólnie ogarniają Facebook, Instagram oraz LinkedIn. Tworzą grafiki piszą posty i śmigają z aparatem po całym kampusie. Jesteś kreatywny i masz tysiąc pomysłów na minutę? Chcesz zobaczyć jak to wszystko działa?

To idealne miejsce dla Ciebie!

Członek Zarządu ds. Wizerunku i Promocji

Hanna Szymkowiak

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Wierna fanka tabelek i wykresów. Jej największą miłością jest kawa, ale dobrą herbatą też nie pogardzi. Lubi robić rzeczy i twierdzi, że im więcej się dzieje tym lepiej. Żyje w ciągłym biegu, ale bieganie zdecydowanie jej nie wychodzi.

Biuro ds. HR

Biuro ds. HR zbiera osoby, które uwielbiają ludzi oraz wszelki kontakt z nimi. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów pełni bardzo ważną rolę, ponieważ zajmuje się rekrutacją nowych osób do organizacji oraz opieką nad nimi. Biuro organizuje także Spotkania Sympatyków i Członków oraz wszelkiego rodzaju integracje, więc dobra zabawa jest gwarantowana. Aby działać w Biurze ds. HR należy być członkiem naszej organizacji. To jak, przekonaliśmy Cię?

Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich

Aleksandra Ohirko

Studentka transportu na Politechnice Gdańskiej. Pojawiła się w NZSie, ze względu na chęć szerzenia sztuki i kultury oraz możliwość poznania nowych, ciekawych osób. Jej zainteresowania to głównie sztuka oraz kinematografia, włączając w to oczywiście, tą dostępną na Netflixie.

Biuro ds. Studenckich

Biuro ds. Studenckich zrzesza osoby wrażliwe na problemy studentów i aktywnie zainteresowane ich sytuacją na uczelni. Zadaniem biura jest rozwiązywanie problemów z jakimi muszą mierzyć się studenci. Jeżeli jesteś osobą, która chce pomagać w studiowaniu, to jest biuro właśnie dla Ciebie!

Sekretarz

Filip Walczak

Student prawa i od czterech lat aktywny NZSiak. Wierzy, że nawet niepozorna działalność społeczna zmienia świat na lepsze. Miłośnik militariów i klasycznego rocka. W wolnym czasie skleja modele czołgów przynajmniej do czasu, aż nie kupi prawdziwego.

Biuro ds. Finansów

Biuro ds. Finansów przeznaczone jest dla miłośników faktur i cyferek. Interesujesz się sprawozdawczością finansową oraz procesem pozyskiwania środków pieniężnych? Zawsze nosisz przy sobie kalkulator, żeby coś obliczyć? My liczymy na to, że wpadniesz do Biura ds. Finansów.

Wiceprzewodniczący ds. Finansów

Łukasz Delklok

W wolnym czasie studiuje Rachunkowość ACCA. Jego misją życiową jest nieustanne wychodzenie ze strefy komfortu oraz dbanie o rozwój osobisty. Jest zapalonym słuchaczem muzyki metalowej, a także klasycznego rocka. Ponadto interesuje się światem finansów, grami strategicznymi oraz sportami siłowymi.