15 lutego 2015

Zarząd

Patrycja Serafin – Przewodnicząca

Email: p.serafin@nzsug.pl

Telefon: 721 016 152

Studentka drugiego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Marketing Międzynarodowy. W ubiegłej kadencji pełniła funkcję Członka Zarządu ds. Wizerunku i Promocji NZS UG, dlatego zawsze możecie spotkać ją z telefonem, sprawdzającą maila lub portale społecznościowe. Jej największą motywacją są ludzie, z którymi pracuje. Zawsze znajduje energię do działania. W wolnych chwilach Przewodnicząca NZS UG.


Adam Zamczała – Sekretarz

Email: a.zamczala@nzsug.pl

Entuzjasta mody męskiej, niepodważalny król second handów i wierny kibic swojego klubu piłkarskiego. Uwielbia sączyć yerba mate, nienawidzi brudnych kubków. W wolnym czasie studiuje historię na Uniwersytecie Gdańskim. Jednym słowem człowiek renesansu.


Aleksandra Strugała – Wiceprzewodnicząca ds. Finansów

Email: a.strugala@nzsug.pl

Telefon: 694 557 099

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na czwartym roku. Miłośniczka jedzenia i gotowania oraz dobrych seriali. Debiutująca pasjonatka Norwegii i języka norweskiego. Dba o finanse NZS UG.


Dominika Woźniak – Członek zarządu ds. Projektów

Email: d.wozniak@nzsug.pl

 

Pasjonatka życia, lubi podróżować, dobrze się bawić i spać. Jest miłośniczką dobrego jedzenia i dobrej sztuki oraz zagorzałą kociarą. Uwielbia, kiedy wokół dużo się dzieje, więc w czasie wolnym od obowiązków związanych z funkcją Członka Zarządu do spraw Projektów studiuje neurobiopsychologię oraz pracę socjalną.


Jakub Olbryś – Członek zarządu ds. Zasobów ludzkich

 

Email: j.olbrys@nzsug.pl

Student informatyki, gawędziarz, filantrop, aforysta, sportowiec, artysta i działacz społeczny. Uświetnia swoją osobą naszą organizację jako kadrowy.


Małgorzata Cholewińska – Członek zarządu ds. Kontaktów zewnętrznych, Rzecznik Prasowy NZS UG

Email: m.cholewinska@nzsug.pl

Absolwentka dziennikarstwa, przyszła magister socjologii. Od wielu lat zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną. Na co dzień gaduła, miłośniczka polskiego rocka, Realu Madryt i papieża Franciszka. Uwielbia poznawać nowych ludzi i z nimi współpracować. W zarządzie NZS UG pełni funkcję rzecznika prasowego i zajmuje się kontaktami zewnętrznymi.

 


Paulina Cirocka – Członek zarządu ds. Wizerunku i promocji

Absolwentka Amerykanistyki, obecnie studentka studiów podyplomowych. Miłośniczka podróżowania, dobrej literatury i kuchni meksykańskiej. Uwielbia pisać, swoją przyszłość zawodową wiąże z dziennikarstwem i marketingiem, dlatego w zarządzie NZS UG zajmuje się PR-em.