23 września 2016

Sekcja Artystyczna

Ania Żelazna

Dyrektor sekcji

Dusza artysty? Myślisz „to o mnie”. Doceniasz otaczającą Cię rzeczywistość i jej walory, lubisz obcować ze sztuką. Może bliski Twojemu sercu jest taniec, teatr, malarstwo, rysunek.

NZS UG tworzy nową sekcję, gdzie każdy, kto czuje w sobie artystę, może  się sprawdzić :). Dla przykładu: jesteś świetnym tancerzem i chcesz przekazać swoją wiedzę innym na parkiecie. Napisz do nas, a zorganizujemy wydarzenie taneczne gdzie będziesz trenerem.

Projekty

Izabela Łepek

Koordynator OKFS

 

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej jest projektem Niezależnego Zrzeszenia Studentów, któremu przyświeca zbliżenie środowiska akademickiego do jednej z najbardziej powszechnych odłamów sztuki audiowizualnej- fotografii.  Całe przedsięwzięcie jest swojego rodzaju szansą na odnalezienie nowych talentów oraz na rozwój kulturalny społeczności studenckiej. W ramach Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej odbywa się także Pstrykaliada, na którą składa się cykl warsztatów, prelekcji i wykładów uznanych fotografów. Uwieńczeniem całości jest wystawa nadesłanych prac oraz wręczenie nagród, aby docenić trud włożony w przygotowanie fotografii do konkursu i wyróżnić najlepszych. 


 

 

 

Zuzanna Tomaszewska

Koordynator Poetyckiego Slamu

Studentka pierwszego roku dyplomacji. Interesuje się sztuką, szczególnie poezja (swoją i cudzą) oraz muzyką Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia, a po studiach chce pracować jako wybitny dyplomata i negocjator reprezentując firmy. Od tego roku koordynuje projekt Poetycki Slam.


 

Marcin Rybiński

Koordynator Dancing with NZS

 

Moje myśli krążą wokół metod analizy danych i liczb, które studiuję, ale moje serce rozpalane jest miłością do salsy - pasji, która napędza mnie do życia, daje dużo szczęścia i pragnę dzielić się tym ze wszystkimi, którzy mnie otaczają

Dancing with NZS to projekt z Ideą, w którym oprócz nauki kroków, figur tanecznych i techniki prowadzenia w parze, doświadczamy jaką niesamowitą formą komunikacji pomiędzy dwiema osobami jest taniec – a to wszystko dzięki nauce zasad, szacunku, kontaktu w tańcu. Dostrzeżenie piękna i szczęścia jakie potrafi dać taniec to główny cel tego projektu, który realizowany jest z ogromną pasją