15 lutego 2015

Ugryź to!

Kim jesteśmy?

Ugryź to jest projektem motywującym do inwestycji w przyszłość oraz pomagającym studentom w kształtowaniu własnej kariery i w odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju.
Chcemy to osiągnąć poprzez organizację warsztatów, debat i konferencji prowadzonych przez cenionych i obeznanych w świecie biznesu specjalistów i przedsiębiorców.
Wydarzenia mają być okazją do zdobycia wiedzy, doświadczenia, spotkania potencjalnych pracodawców oraz do uzyskania przez firmy zaufania wśród studentów i zaistnienia w ich świadomości.

Dla kogo jesteśmy?

Odbiorcami projektu są studenci, młodzież zainteresowana samorozwojem ale również początkujący przedsiębiorcy chętni do zdobycia wiedzy od doświadczonych osób. Na Uniwersytecie Gdańskim studiuje 27 tysięcy osób. Naszym zadaniem jest zachęcanie środowiska akademickiego do przyjęcia postawy przedsiębiorczego studenta chętnego do działania i szukającego drogi do sukcesu.

Naszą misją jest:

Integracja światu biznesowego z studenckim
Aktywizacja studentów do działania, pomoc w kreowaniu drogi rozwoju
Warsztaty, prelekcje, case studies, quizy, prezentacje branżowe, networking

Najbliższe wydarzenia:

W dniach 9-11 maja na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się pierwsza edycja projektu UGryź to NZS UG. Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje oraz warsztaty o tematyce biznesowej, podzielone na bloki tematyczne: 9 V ROZWÓJ (negocjacje, podejmowanie decyzji, wystąpienia publiczne, rynek pracy) 10 V STARTUP I FINANSE 11 V MARKETING Dodatkowym elementem programu będą quizy, w których studenci będą mogli sprawdzić wiedzę zdobytą na warsztatach i wygrać nagrody od partnerów. Wydarzenie jest również niesamowitą okazją do networkingu i nawiązania nowych kontaktów. Warsztaty kierowane są zarówno do osób zainteresowanych założeniem własnej firmy, jak i osób chcących osiągać sukcesy w korporacjach Jeżeli jesteś studentem, nie wiesz jak wejść na rynek pracy, nie masz wiedzy jak zrealizować swój pomysł bądź jesteś osobą kładącą nacisk na samorealizację - zapraszamy! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.