Sekcja Artystyczna

Sekcja Artystyczna

Dusza artysty? Myślisz: „to o mnie”. Doceniasz otaczającą Cię rzeczywistość i jej walory, lubisz obcować ze sztuką? Może bliski Twojemu sercu jest taniec, teatr, malarstwo, rysunek?

NZS UG tworzy nową sekcję, gdzie każdy, kto czuje w sobie artystę, może  się sprawdzić :). Dla przykładu: jesteś świetnym tancerzem i chcesz przekazać swoją wiedzę innym na parkiecie. Napisz do nas, a zorganizujemy wydarzenie taneczne gdzie będziesz trenerem.

Dyrektor Sekcji

Izabela Łepek - studentka Międzynarodowego Transportu i Handlu Morskiego, która na co dzień działa w branży morskiej. „Po godzinach” trenuje siłowo, czyta sterty książek i zaraża innych miłością do fotografii oraz ogólno pojętej sztuki będąc dyrektorem Sekcji Artystycznej.

Projekty realizowane w ramach sekcji

Muzykaliada

Muzykaliada to projekt, którego celem jest wyłonienie najlepszego trójmiejskiego zespołu studenckiego. Dobra muzyka i świetna zabawa na koncertach to podstawy tego projektu. 

Dowiedz się więcej

OKFS i Pstrykaliada

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej jest projektem Niezależnego Zrzeszenia Studentów, któremu przyświeca zbliżenie środowiska akademickiego do jednej z najbardziej powszechnych odłamów sztuki audiowizualnej- fotografii. Organizowany co roku, jest okazją dla każdego, aby spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

Dowiedz się więcej

Partnerzy projektu