Sekcja Społeczna

Sekcja Społeczna

Sekcja Społeczna zajmuję się organizacją debat, spotkań oraz prelekcji z ludźmi Polityki, Gospodarki, Mediów oraz ShowBizensu,  zajmuje się również wyrażaniem opinii studentów przez petycje. Również zajmujemy się pisaniem wniosków o dni Rektorskie i Dziekańskie.

Dyrektor sekcji

Katarzyna Lewińska - Studentka Zarządzania oraz Ekonomii. Wszędzie zabiera ze sobą kalendarz, ma bzika na punkcie planowania i notowania (zwłaszcza w wakacje).  Dąży do bycia kobietą przedsiębiorczą, jej motto to "Rób rzeczy". Do NZSu dołączyła z chęci działania, zachwycona ideą i misją organizacji.

Projekty realizowane w ramach sekcji

Forum

Projekt poświęcony globalnym zmianom zachodzącym w dzisiejszym świecie. Uczestnicy mają okazję wysłuchać prelekcji dotyczących geopolityki, gospodarki czy ekonomii, a także wziąć udział w dyskusji ze specjalistami.

Dowiedz się więcej

Akcja Historia

Projekt poświęcony najnowszej historii Polski, edukowaniu studentów z tego zakresu oraz podtrzymywania tradycji i dbanie, aby pamięć o historii nie zginęła.

UGryź to!

Projekt mający na celu przygotowanie studentów do startu na rynku pracy, otwarcia własnej firmy i poszerzenia świadomości o biznesie. Prelegentami są specjaliści z różnych dziedzin (marketing, budowanie wizerunku itp.) oraz właściciele firm.

Partnerzy projektu