Zarząd

Patrycja Serafin - Przewodnicząca

Studentka drugiego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Marketing Międzynarodowy. W ubiegłej kadencji pełniła funkcję Członka Zarządu ds. Wizerunku i Promocji NZS UG, dlatego zawsze możecie spotkać ją z telefonem, sprawdzającą maila lub portale społecznościowe. Jej największą motywacją są ludzie, z którymi pracuje. Zawsze znajduje energię do działania. W wolnych chwilach Przewodnicząca NZS UG.

Aleksandra Strugała - Wiceprzewodnicząca ds. finansów

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na czwartym roku. Miłośniczka jedzenia i gotowania oraz dobrych seriali. Debiutująca pasjonatka Norwegii i języka norweskiego. Dba o finanse NZS UG.

Adam Zamczała - Sekretarz

Entuzjasta mody męskiej, niepodważalny król second handów i wierny kibic swojego klubu piłkarskiego. Uwielbia sączyć yerba mate, nienawidzi brudnych kubków. W wolnym czasie studiuje historię na Uniwersytecie Gdańskim. Jednym słowem człowiek renesansu.

Małgorzata Cholewińska - Członek Zarządu ds. Kontaktów Zewnętrznych, Rzecznik Prasowy NZS UG

Absolwentka dziennikarstwa, przyszła magister socjologii. Od wielu lat zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną. Na co dzień gaduła, miłośniczka polskiego rocka, Realu Madryt i papieża Franciszka. Uwielbia poznawać nowych ludzi i z nimi współpracować. W zarządzie NZS UG pełni funkcję rzecznika prasowego i zajmuje się kontaktami zewnętrznymi.

Dominika Woźniak – Członek Zarządu ds. Projektów

Pasjonatka życia, lubi podróżować, dobrze się bawić i spać. Jest miłośniczką dobrego jedzenia i dobrej sztuki oraz zagorzałą kociarą. Uwielbia, kiedy wokół dużo się dzieje, więc w czasie wolnym od obowiązków związanych z funkcją Członka Zarządu do spraw Projektów studiuje neurobiopsychologię oraz pracę socjalną.

Paulina Cirocka – Członek Zarządu ds. Wizerunku i Promocji

Absolwentka Amerykanistyki, obecnie studentka studiów podyplomowych. Miłośniczka podróżowania, dobrej literatury i kuchni meksykańskiej. Uwielbia pisać, swoją przyszłość zawodową wiąże z dziennikarstwem i marketingiem, dlatego w zarządzie NZS UG zajmuje się PR-em.

Łukasz Kaleta – Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich

Pomysłowy pasjonat dobrej zabawy, pewny siebie głodny przygód kierowca, czyli imprezowy miłośnik motoryzacji, który w wolnych chwilach studiuje bioinformatykę, a w NZS UG pełni rolę HR-owca.