Uczelniana Komisja Rewizyjna

UKR sprawuje pieczę nad porządkiem i przestrzeganiem statutu przez Zarząd oraz inne osoby należące do organizacji –  Koordynatorów, Dyrektorów, Członków i Sympatyków. UKR pełni również funkcję kontrolną, mediacyjną i rozstrzyga spory, które mogą występować w NZSie.

Anna Andryszczyk

Przewodnicząca
Anna Andryszczyk

Studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku filologia polska. Uparcie wierzy, że nie myli się ten, kto nie próbuje. Nadal nie potrafi odmówić objerzenia dobrego filmu. Zorganizowana, gdy ma pod ręką kalendarz.

Klaudia Kaźmierczak

Wiceprzewodnicząca
Klaudia Kaźmierczak

Studentka kryminologii i zarządzania drugiego stopnia. Pasjonatka siatkówki i miłośniczka podróży. Nie wyobraża sobie życia bez seriali kryminalnych oraz zwierząt – zwłaszcza psów. W wolnych chwilach między pracą, a studiami, możecie ją spotkać w trójmiejskich kawiarniach.

Karolina Wohlert

Sekretarz
Karolina Wohlert

Kulturoznawczyni i społeczniczka. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, jednak ostatnio najczęściej ogląda przedstawienia baletowe. Dzień zaczyna od kawy, a kończy na soku pomarańczowym. Fanka ręcznego pisania, szerzenia wdzięczności, niepoprawnego optymizmu i weekendowych podróży.