Komisja rewizyjna

UKR sprawuje pieczę nad porządkiem i przestrzeganiem statutu przez Zarząd oraz inne osoby należące do organizacji –  Koordynatorów, Dyrektorów, Członków i Sympatyków. UKR pełni również funkcję kontrolną, mediacyjną i rozstrzyga spory, które mogą występować w NZSie.

Łukasz Delklok

Przewodniczący
Łukasz Delklok

Pasjonat życia i głodny świata. W wolnym czasie student Rachunkowości ACCA. Jego życiową misją jest nieustanne wychodzenie ze strefy komfortu oraz dbanie o rozwój osobisty. Jest zapalonym słuchaczem muzyki rockowej, a ostatnimi czasy fanatykiem gry w badmintona i jazdy na rowerze.

Agnieszka Baran

Wiceprzewodnicząca
Agnieszka Baran

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych ze specjalnością handel zagraniczny. Pasjonatka języka rosyjskiego oraz historii i kultury państw postradzieckich. Kocha wszystkie pieski, ale kotkami też nie pogardzi. Przyszły profesor memologii, który swoją przyszłość widzi w social media.

Agnieszka Szamreto

Sekretarz
Agnieszka Szamreto

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalności Międzynarodowa Ekonomia Menedżerska, dzięki której rozwija swoje umiejętności miękkie. Jest towarzyska, lubi wyzwania i szybko nawiązuje kontakty, więc z pewnością nikt się przy niej nie nudzi. Jest pozytywnie zakręcona, pełna pomysłów i zawsze uśmiechnięta, a w wolnych chwilach uwielbia oglądać seriale, szczególnie te kryminalne.