O nas

Tworzenie studenckiej rzeczywistości jest dla nas przede wszystkim zabawą! Nie lubimy stać w miejscu, aktywnie tworzymy nasze projekty, poszukujemy osób chętnych do pomocy, które w przyszłości mogłyby pokierować naszym dziełem.

Działając na forum uczelnianym i krajowym, NZS UG organizuje życie społeczne i kulturalne, zabiera głos w sprawach studenckich, rozwija swoją organizację oraz jej członków. Wierzymy, że najlepszą inwestycją w samego siebie jest pomoc innym. Stąd nasza działalność potrafi nieść za sobą wiele satysfakcji i motywacji.

Nie odwracamy się od nikogo, przyjmujemy każdą prośbę o pomoc, dzielimy się doświadczeniem i wspólnie budujemy lepszą przyszłość.

Cechy, które cenimy u innych

Pewność siebie

Pewność siebie

Ambicja

Ambicja

Chęć niesienia pomocy

Chęć niesienia pomocy

Tolerancja

Tolerancja

Kreatywność

Kreatywność

Wytrwałość w dążeniu do celu

Wytrwałość w dążeniu do celu

 Pragnienie rozwoju

Pragnienie rozwoju

Otwarty umysł

Otwarty umysł

Optymizm

Optymizm

Umiejętność słuchania

Umiejętność słuchania

Co nas wyróżnia?

Od ponad dziesięciu lat z powodzeniem prowadzimy kilkanaście projektów równolegle. Przez naszą organizację przewinęło się przeszło tysiąc osób, z późniejszymi doświadczeniami w biznesie, pracy naukowej czy polityce.

Działalność w NZS UG odbywa się w zespołach projektowych, które realizują swoje pomysły, dzieląc się zadaniami niezbędnymi do ich przeprowadzenia.

Podstawą naszego sukcesu jest umiejętność pracy w grupach. Wzajemnie wspieramy się we wspólnej pracy. Przekazujemy wiedzę. Wymieniamy się doświadczeniami. Cieszymy się z sukcesów. Wspieramy się w trudnych chwilach.

Rozwijamy się i kreujemy nowych liderów.