Zarząd

Zarząd to jeden z głównych organów sprawujących władzę w NZS UG. Zajmuje się między innymi ustalaniem i realizacją bieżących działań organizacji, a także reprezentowaniem NZS UG.

Krystian Rubajczyk

Przewodniczący
Krystian Rubajczyk

Student drugiego roku Filologii polskiej. Jego głównym zajęciem jest czytanie książek, ale znajduje jednak czas, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Uwielbia podróże. Swoją osobą chce pokazać, że prawem może zainteresować się nie tylko prawnik.

Jakub Jeromin

Wiceprzewodniczący ds. Finansów
Jakub Jeromin

Student pierwszego roku Ekonomii. Poza maratonami kolarskimi, w wolnych chwilach pochłaniają go maratony filmowe. Lubi poznawać nowe osoby. Nieznane dotąd miejsca także nie są mu straszne.

Jakub Kruszyński

Sekretarz
Jakub Kruszyński

Student drugiego roku prawa. W NZSie pojawił się, by nieść pomoc innym i dołożyć swoją cegiełkę do podniesienia poziomu debaty publicznej. Jeżeli akurat nie musi prowadzić nierównej walki z prawem cywilnym, to oddaje się uzależnieniom od kofeiny i post-punka (w szczególności rosyjskiego). Pasjonat dwudziestolecia międzywojennego i dumny właściciel dwóch kotów.

Klaudia Kaźmierczak

Członek Zarządu ds. Wizerunku i Promocji
Klaudia Kaźmierczak

Studentka trzeciego roku kryminologii i pasjonatka siatkówki. Nie wyobraża sobie życia bez seriali kryminalnych, social mediów oraz zwierząt – zwłaszcza psów. W wolnych chwilach między pracą, a studiami, możecie ją spotkać w trójmiejskich kawiarniach.

Katarzyna Skoniecka

Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich
Katarzyna Skoniecka

Studentka drugiego roku pedagogiki specjalnej o specjalności oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną. Zawsze chciała pomagać innym, bo to silniejsze od niej. Jej pasją i zainteresowaniem jest fotografia. Zawsze zabiegana, ale ma czas na wszystko.

Zarząd