Zarząd

Zarząd to jeden z głównych organów sprawujących władzę w NZS UG. Zajmuje się między innymi ustalaniem i realizacją bieżących działań organizacji, a także reprezentowaniem NZS UG.

Krystian Rubajczyk

Przewodniczący
Krystian Rubajczyk

Student trzeciego roku filologii polskiej. Jego głównym zajęciem jest czytanie książek i pisanie licencjatu. W wolnej chwili znajduje jednak czas, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Oprócz tego, uwielbia podróże, nawet te “palcem po mapie”.

Kacper Zwoliński

Wiceprzewodniczący ds. Finansów
Kacper Zwoliński

Student pierwszego roku zarządzania. Działacz społeczny, kochający pracę z ludźmi i dla ludzi. Uwielbia nowe wyzwania. Pasjonat parzenia kawy i częstowania nią innych. Lubi być w stałym ruchu, spotykać się ze znajomymi i grać w gry – w tym planszowe.
Konrad Łogin

Sekretarz
Konrad Łogin

Student trzeciego roku historii. Jego pasją są podróże, poznawanie kultur i zwyczajów innych narodów. W wolnych chwilach lubi również spędzać czas nad wodą, jeździć na rowerze lub przeczytać dobrą książkę.

Vanessa Agolli

Członek Zarządu ds. Partnerów
Vanessa Agolli

Studentka drugiego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Zawsze otwarta na słowa innych, nie obojętna dla tych, którzy potrzebują pomocy. Chciałaby, żeby na świecie było więcej empatii. Kocha muzykę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Nie zna takiego pojęcia jak nuda.

Katarzyna Skoniecka

Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich
Katarzyna Skoniecka

Studentka trzeciego roku pedagogiki specjalnej o specjalności oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną. Zawsze chciała pomagać innym, bo to silniejsze od niej. Jej pasją i zainteresowaniem jest fotografia. Zawsze zabiegana, ale ma czas na wszystko.

Karolina Grablewska

Członek Zarządu ds. Projektów
Karolina Grablewska

Studentka drugiego roku Pedagogiki Specjalnej. Nie potrafi odmówić pomocy, w wolnym czasie chętnie angażuje się w wolontariaty i jeździ na rolkach. Jej zainteresowaniem jest psychologia poznawcza. Zawsze zabiegana, ale znajdzie czas na wszystko.

Zarząd